tipogrāfija, poligrāfija, printing house, adverts, ražošana, pakalpojumi, kvalitāte, tehnoloģija

Kas mēs esam un kāpēc ar mums sadarboties ?

Poligrāfijas uzņēmums "ADverts" ir efektīva un tehnoloģiski progresīva pilna poligrāfijas pakalpojumu cikla tipogrāfija, kas sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus gan Latvijā, gan arī Eiropas valstīs. Mūsu uzņēmuma veiksmīgu ieiešanu Eiropas tirgū veicinājis fakts, ka kā prioritāte mums vienmēr ir bijusi dinamiska attīstība sekojot līdzi jaunu tehnoloģiju ieviešanai, kvalitāte un profesionalitātei. Vairāk kā 20 gadu pieredze mums ir spējusi nodrošināt labu reputāciju ne tikai vietējā tirgus segmentā, bet arī ziemeļeiropas valstīs. Šobrīd 70 % no mūsu izgatavotās produkcijas nonāk tieši šajās valstīs.

Mūsu darbība balstīta uz augstiem kvalitātes un ētikas standartiem. Mēs esam uzņēmums, kas ir draudzīgs un atvērts klientiem, vērsts uz savstarpēju sapratni, paļāvību, konfidencialitāti pasūtījuma izpildē un ilglaicīgu sadarbību.

Mūsu veiksmīgās izaugsmes pamatā ir spēja sekot līdzi  pasaules poligrāfijas tirgus tendencēm un jaunu tehnoloģiju ienākšanai šajā nozarē. Kvalitāte, produktivitāte, profesionalitāte un laba komunikācija ir mūsu darbības pamatprincipi, kuri  ļauj mums nodrošināt kvalitatīvas drukas izpildi īsos termiņos, piedāvāt konkurētspējīgu cenu un veido ilglaicīgu sadarbību ar klientiem.

Rūpīga sadarbības partneru izvēle izejmateriālu piegādē  ļauj mums nodrošināt augstu poligrāfijas izstrādājumu kvalitāti, kura atbilst Eiropā izstrādātajiem videi draudzīgu izejvielu pielietošanas nosacījumiem.

Mēs jūtamies atbildīgi par apkārtējās vides aizsardzību un ilglaicīgu dabas resursu saglabāšanu.